prevnext

Çeviri Hizmetleri

Her biri alanında Uzman kadromuz ile tüm dillerde genel çeviri hizmetlerinin yanısıra Ticari Çeviri, Teknik Çeviri, Hukuki Çeviri, Tıbbi Çeviri, Akademik Çeviri ve Edebi Çeviri alanlarında da hizmetinizdeyiz.

Arama motorlarındaki sonuçlardan birisinde mi buldunuz web sayfamızı, reklâmlarımızdan mı, yoksa tavsiye ile mi. Hiç fark etmez aslında, iletişimin, sizi başarıya götürecek yolun, teknoloji, bilimsel gelişmeler, merak ettikleriniz ve ödevleriniz/görevlerinizle ilgili yardım taleplerinizin doğru adresindesiniz. Size kapsamlı ve sizin için en uygun iletişim paketleri sunuyoruz. Cep telefonundan televizyona, VCD’den uyduya, gazeteden web sayfalarına, aklınıza gelen her türlü iletişimden ancak o dilden anlıyorsanız yararlanabilirsiniz. O dilden anlamadığınız için ya da anladığınız kadarıyla o dilden çeviri yaparak istediğinizi başarmak için zamanınız yok diye üzülmeyin. Planlarınızı ileri tarihlere atmayın. Zira her ileri tarihe atılan plan, artık bir ihtimaldir. Başarı hedeflerinizi bu şekilde ihtimallerin altında ezdirmeyin. Yüzde 1 ihtimalle yüzde 99 ihtimalin arasında hiçbir fark olmadığını da hatırlatmak gerek elbette. Size, ilk tercüme dünyasında bir ilk sunuyoruz. Sunduğumuz paketlerin birisi mutlaka size uygundur.

Doğru adrestesiniz evet. Çalışmanız için en az sizin kadar özenecek, Gösterebileceğiniz performansın düşünemeyeceğiniz kadar fazlasına çabalayacak, sizin tahmin ettiğiniz hızı yine düşündüğünüzden çok çok fazlası ile kat edecek, bütçenizi seçtiğiniz paketlerle hiç mi hiç etkilemeyecek ve başarınızla gurur duyacak adreste.